Denizlispor, ‘Mesut Bakkal ile yola devam’ dedi!

A. Denizlispor Lideri Mehmet Uz, teknik yönetici Mesut Bakkal’la yaptıkları görüşmelerin olumlu sonuçlandığını belirterek, “Mesut hocamız Denizlispor’a olan bağlılığını bir defa daha göstererek, hiçbir maddi hususa değinmeden kulübe hizmet etmeye hazır olduğunu söyledi. Önümüzdeki dönem hocamızla daha büyük başarılara imza atacağız” dedi.

A. Denizlispor, teknik yönetici Mesut Bakkal’la muahedeye vardı. Geçtiğimiz dönem 15 haftada topladığı 30 puanla, maç başına 2 puan ortalamasını tutturarak ekibi ligde bırakan teknik yönetici Mesut Bakkal’la yaptıkları son görüşmede mutabakata vardıklarını söyleyen A. Denizlispor Lideri Mehmet Uz, “Sezon bittikten sonra hocamızla daima temas halindeydik. Bizim kendisiyle yola devam etme isteğimiz, kendisinin de ‘Burası benim kulübüm’ dediği Denizlispor’da vazifesini sürdürme dileği vardı. Hocamız dönem biter bitmez, takımın korunması konusunda açıklama yapmıştı. Bizim de birinci maksadımız buydu. Temaslarımızın büyük kısmında daima bu husus üzerinde çalıştık” dedi.

Teknik Yönetici Mesut Bakkal’ın geçtiğimiz dönem olduğu üzere hiçbir maddi koşul öne sürmeden vazifesi kabul ettiğini tabir eden Uz, “Hocamız bir defa daha Denizlispor’a olan sevgisini ortaya koydu. Görüşmelerimizde maddi mevzulara neredeyse hiç değinmedik. Kulübün menfaatleri çerçevesinde karşılıklı olarak neler yapabileceğimiz konuşuldu. Ortak gaye Denizlispor’un başarısı olunca öbür hususlar daima art planda kaldı ve hocamız kadronun başında kaldı. Kendisine gösterdiği fedakarlık, bizimle çalışma isteği ve itimadı ile kulübe olan bağlılığından ötürü teşekkür ediyorum. İnşallah en kısa müddette imzaları atarak işin resmi prosedürünü de halledeceğiz. Aldığımız kararın herkes için güzel olmasını diliyorum” diye konuştu.