Aziz Yıldırım’dan başkan adaylığı için karar!

Kadıköy’de yaşanan tarihi Beşiktaş yenilgisi sonrası Fenerbahçe taraftarları tarafından istifaya davet edilen Başkan Ali Koç, statta olağanüstü bir yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda gergin ve üzgün olan Başkan Koç’un, taraftarın istifa çağrısına bir yanıt vermediği öğrenildi.

YILDIRIM SICAK BAKMIYOR

Beşiktaş yenilgisi sonrası şampiyonluk yarışında büyük bir yara alan Fenerbahçe’nin kulislerinde seçim rüzgarları sert bir şekilde esmeye başladı. Camianın önde gelen bazı dernek başkanlarının eski başkan Aziz Yıldırım’a yeniden aday olması konusunda bir baskı yapma kararı aldıkları öğrenildi. Bu isimlerin kısa süre içinde Aziz Yıldırım ile bir araya gelmesi bekleniyor. Aziz Yıldırım ise başkanlık konusuna sıcak bakmıyor.

SADETTİN SARAN’A ÇAĞRI

Fenerbahçeliler, sosyal medyada iş insanı Sadettin Saran’ı başkanlığa aday olmaya çağırdı. Ali Koç’un başkan adaylığı döneminde seçim yarışına girmeyerek Koç’u destekleyen Saran, bir sonraki başkanlık seçimlerinde aday olacağını açıklamıştı. Sadettin Saran, son dönemde Fenerbahçe’de yaşanan olayları yakından takip ediyor. Koç’un seçim kararı almasından sonra başka başkan adaylarının ortaya çıkması bekleniyor.

MEHMET ALİ AYDINLAR İDDİASI

Sarı-lacivertli kulüpte, olası bir seçimde aday olması beklenen adaylardan bir diğeri de TFF eski başkanı Mehmet Ali Aydınlar. Olağanüstü kongre kararı alınması halinde Aydınlar’ın da seçim hazırlıklarına başlayacağı belirtiliyor.

1 YILI DAHA VAR

Başkan Ali Koç’un kongre kararı almaması halinde ise Fenerbahçe’de olağan genel kurul için 1 yıl daha beklenecek.

KAYNAK: AKŞAM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir