Andy Carroll’ın tehlikeli eğlencesi! Düğüne günler kala skandal…

İngiliz futbolcu Andy Carroll, TV yıldızı Billi Mucklow ile evlenmek için gün sayarken büyük bir skandala imza attı. Dubai’de bekarlığa veda partisi düzenleyen Carroll’ın toplumsal medyaya düşen fotoğrafları zelzele tesiri yarattı.

Bir devir Liverpool forması giyen 33 yaşındaki İngiliz forvet Andy Carroll, nişanlısı Billi Mucklow ile düğününe günler kala şok bir haberle manşetleri süsledi.

Dubai’de bekarlığa veda tertibi düzenleyen Billi Mucklow’u ziyaret eden 33 yaşındaki Andy Carroll, nişanlısının İngiltere’ye dönmesinin akabinde bir parti verdi. Bar işletmecisi Taylor Jane Wilkey ve birkaç arkadaşıyla gece uzunluğuna eğlenen Andy Carroll, daha sonra iki arkadaşıyla birlikte bir otelin süitine gitti.

Lakin Taylor Jane Wilkey’in Snapchat’te paylaştığı fotoğraflar İngiliz kamuoyunda yankı uyandırdı. Andy Carroll’ın yanında uyurken fotoğrafını paylaşan Wilkey, İngiliz futbolcunun isminin yazdığı bornozla da fotoğraf çekildi ve toplumsal medyada viral oldu.

“MASUM BİR EĞLENCEYDİ”

Billi Mucklow’un yakın arkadaşları durumu “Düğün bu kadar yakınken olanlar utanç verici” halinde yorumlarken, fotoğrafları paylaşan Taylor Jane Wilkey “Her şey büsbütün suçsuz bir eğlenceydi” açıklamasını yaptı.

“CİNSEL BİR ŞEY OLMADI”

The Sun’a konuşan olayın baş kahramanı Wilkey, fotoğrafın ‘şaka’ olduğunu ve Çarşamba gecesi çekildiğini söyledi:

“Bu after party’den sonra çekilen bir fotoğraf. Hepimiz Carroll’ın kaldığı otele gittik. Ben, Andy ve öbür bir bayan arkadaşım vardı. Onunla yatmadım. Odada üçümüz vardık. Bütün gün alkol aldık ve hepimiz sarhoştuk. Sabah saatine kadar oradaydım ve latife olsun diye fotoğraf çektim. Cinsel bir şey olmadı. Yalnızca biraz latife yapmak istedim. Günün sonunda ilgisini zedeleyecek bir şey yaşanmadı.”

Andy Carroll, 2013 yılında tanıştığı Billi ile 1 yıl sonra nişanlandı. Evvelki eşinden iki çocuğu bulunan Carroll, Billi Mucklow’dan da iki çocuk sahibi oldu. Liverpool’a transferiyle mesleğinin tepesini yaşayan Carroll, Anfield’da beklenen performansı veremeyince gerileme devrine girdi. 2021 yazında Newcastle United’ın hür bıraktığı 33 yaşındaki forvet, Reading’deki kısa macerasının akabinde Ocak ayında West Bromwich’e transfer olmuştu.

Andy Carroll, Billi Mucklow ve çocukları